5 martxoa, 2013

Autobusa

Goizeko bidea

Ordua
Geltokia
7:48 Berriz – Abeletxe
7:51 Berriz – Iturritza, 21
7:59 Elorrio – Pio X
8:03 Atxondo– Apata
8:08 Abadiño – Muntsaratz
8:10  Abadiño – Zelaieta
8:16 Jata – Matiena
8:23 Olleria
8:26 Larrasoloeta
8:30 Izurtza
8:32 Mañaria
8:40 Ikastola

Arratsaldeko bidea

Ordua
Geltokia
16:35 Ikastola
16:40 Izurtza
16:45 Mañaria
16:55 Larrasoloeta
16:58 Olleria
17:04 Matiena (San Blas)
17:08 Berriz – Abeletxe
17:12 Berriz – Iturritza, 21
17:18 Elorrio – Pio X
17:22 Atxondo – Apatamonasterio
17:27 Abadiño – Muntsaratz
17:29 Abadiño – Zelaieta

Izena emateko bete ondorengo orria: Autobusa_izenematea.pdf